- TP-Link

Цена
€21 99 / 43 01 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Свързаност | Wi-Fi |
| Тип щепсел | Type F (Schuko) |
| Максимален товар (W) | 3680 |
| Максимален ток (A) | 16 |
| Измерване на консумация | Да |
| Съвместима платформа | Google Home |
| Съвместима платформа | Amazon Alexa |
| Програмируем таймер | Да |
| USB портове (count) | 0 |
| Брой контакти (count) | 1 |
| Цвят | Бял |
| Изисква хъб | Не |
| Вътрешен/Външен | Външен |
| Тегло | 0.43кг |
TP-Link Tapo P410M – Умен външен Wi-Fi контакт с измерване на консумацията
Управлявайте външните си устройства от разстояние, като следите реалното потребление на енергия. Tapo P410M е защитен от прах и вода (IP54) умен контакт с товар до 3680 W, поддържа дистанционно включване/изключване, програмиране и гласов контрол чрез Alexa и Google Home.
Ключови Предимства
- Устойчив на атмосферни влияния — Степен на защита IP54 за използване на открито.
- Измерване на консумация — Следете реалната мощност и задайте аларми за икономия.
- Дистанционно управление — Включвайте/изключвайте уредите от приложението Tapo.
- Програмиране и таймер — Автоматизирайте осветлението, помпите или коледните светлини.
- Гласов контрол — Съвместим с Amazon Alexa и Google Home.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Свързване | Wi-Fi |
| Макс. товар | 3680 W |
| Макс. ток | 16 A |
| Тип щепсел | Type F (Schuko) |
| Брой контакти | 1 |
| Измерване на консумация | Да |
| Програмируем таймер | Да |
| Съвместима платформа | Google Home, Amazon Alexa |
| Изисква хъб | Не |
| Вътрешен/Външен | Външен |
| Степен на защита | IP54 |
| Цвят | Бял |
Какво има в кутията
- TP-Link Tapo P410M Умен контакт
- Бързо ръководство за инсталиране
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.















